Nawigacja
· Strona główna
· Nowohuckie Linki
· Fotohistorie
· Szukaj
· Dzielnice
· NH - Miejsce dobre do życia
W Głosie
 Felietony
 Miss Nowej Huty -
XXI edycja

 Nowohucianie
 Humor
 Prawnik radzi
Ostatnie artykuły
· [2025.05.16] Sum inw...
· [2025.05.16] Czas wy...
· [2025.05.16] Głos na...
· [2025.05.09] W maju ...
· [2025.05.09] Czas ma...
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Na sprzedaż działka ...
· Akcja poboru krwi
· Krótkie włosy - piel...
· Sekcja rekreacyjna G...
· TBS w nowej hucie?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Na 27 lipca 2014 roku
„Gdy [kupiec] znalazł jedną drogocenną perłę, poszedł, sprzedał wszystko, co miał, i kupił ją” /por. Mt 13/

Królestwo niebieskie jest perłą. Ale jaką? Wymagającą zdecydowanych pociągnięć: trzeba sprzedać wszystko, co się dotychczas posiadło, trzeba się umieć "pożegnać" z dotychczasowymi wartościami i trzeba umieć zaryzykować wybór czegoś nowego - wprawdzie bardzo cennego ale przecież nie do końca znanego.
Jednym słowem, kto chce wejść w rzeczywistość Królestwa niebieskiego i cieszyć się Jego blaskiem musi pójść na całość, czyli odważyć się w swym życiu na zmianę.
Ks. Piotr Gąsior
 
Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)
Prezentowane na stronie internetowej informacje stanowią tylko część materiałów, które w całości znaleźć można w wersji drukowanej "Głosu - Tygodnika Nowohuckiego".
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Reklama


Wygenerowano w sekund: 0.07 31,111,722 unikalnych wizyt