"Nie myślcie, że możecie sobie mówić: Abrahama mamy za ojca" /por. Mt 3/
Sama przynależność do wspólnoty wierzących to jeszcze nie wszystko. Jeśli dostałem "legitymację" chrztu świętego a potem poprosiłem o "dowód" bierzmowania, to jestem odpowiedzialny za swoje czyny wedle kanonu Bożych przykazań. Sam powrót do natury i życie w harmonii z nią nie wystarczą.
Chrześcijaninie bądź tym, kim jesteś - nawoływali wszyscy święci. Żeby nikt z nas nie usłyszał od Pana Jezusa przejmującego stwierdzenia "Nie znam was".
Ks. Piotr Gąsior
· Napisane przez Administrator
dnia December 05 2013
891 czytań ·
Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)Prezentowane na stronie internetowej informacje stanowią tylko część materiałów, które w całości znaleźć można w wersji drukowanej "Głosu - Tygodnika Nowohuckiego".