Nawigacja
· Strona główna
· Nowohuckie Linki
· Fotohistorie
· Szukaj
· Dzielnice
· NH - Miejsce dobre do życia
W Głosie
 Felietony
 Miss Nowej Huty -
XXI edycja

 Nowohucianie
 Humor
 Prawnik radzi
Ostatnie artykuły
· [2025.05.30] Ryby in...
· [2025.05.30] Wybiera...
· [2025.05.30] Nie daj...
· [2025.05.23] Ryby in...
· [2025.05.23] Żegnają...
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Na sprzedaż działka ...
· Akcja poboru krwi
· Krótkie włosy - piel...
· Sekcja rekreacyjna G...
· TBS w nowej hucie?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Pod patronatem prezydenta Jacka Majchrowskiego i medialnym "Głosu - Tygodnika Nowohuckiego" – III Nowohucki Biathlon Rowerowy
Zapraszamy na III Nowohucki Biathlon Rowerowy, który odbędzie się 3 września o godz. 10.00. Start i meta usytuowana będzie, podobnie jak w poprzednich latach, koło Stadionu „Hutnika” przy ul. Ptaszyckiego.Trasa Biatholnu będzie przebiegać w amlowniczych okolicach starej Mogiły, Pleszowa, Kujaw i Chałupek.
Kartę zgłoszeniową można pobrać na stronie biathlonu www.biathlonrowerowy.pl lub w sklepie FHU „Elmar” os. Piastów 60A paw. 3 Plac Targowy „Piast”. Zgłoszenia przyjmowane są w sklepie FHU „Elmar”, a także w redakcji „Głosu - Tygodnika Nowohuckiego” oraz „Chałupie u Szpinaka” w Nowohuckim Centrum Kultury al. Jana Pawła II 232. Na stronie można się także zapoznać z trasą zawodów. Wpisowe wynosi 10 zł. Patronat honorowy nad zawodami ponownie objął prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski. Natomiast medialnym promotorem jest nasza redakcja,tak jak w poprzednich latach. Celem organizowanej imprezy jest : popularyzacja kolarstwa i strzelectwa sportowego, upowszechnianie turystyki rowerowej jako formy rekreacji i aktywnego wypoczynku, propagowanie spędzenia wolnego czasu w atmosferze zdrowej rywalizacji sportowej. UWAGA: Limit miejsc wynosi 150 zawodników. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w zawodach!
W programie: godz. 8.00 - otwarcie Biura III Nowohuckiego Biathlonu Rowerowego, wydawanie numerów startowych; 10.00 - uroczyste otwarcie zawodów; 10.10 - start III Nowohuckiego Biathlonu Rowerowego; 16.00 - wręczenie dyplomów i nagród, 16.30 - zakończenie III Nowohuckiego Biathlonu Rowerowego. Po biathlonie, sponsor funduje dla wszystkich zawodników kiełbaskę z grilla.
(mp)
 
Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)
Prezentowane na stronie internetowej informacje stanowią tylko część materiałów, które w całości znaleźć można w wersji drukowanej "Głosu - Tygodnika Nowohuckiego".
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Reklama


Wygenerowano w sekund: 0.07 31,198,878 unikalnych wizyt