W deszczu
Dodane przez Administrator dnia 22/06/2026 09:15:53
We wtorek, 23 czerwca, Klub Krzesławice (os. Krzesławice ul. M. Wańkowicza 17) zaprasza o godz. 17:00 na wernisaż wystawy „W deszczu” Stowarzyszenia Plastyków Ziemi Krakowskiej. Wystawa prezentuje prace inspirowane motywem deszczu, nastrojem zmiennej pogody oraz refleksyjną atmosferą miejskiego pejzażu. Wstęp wolny.
(f)