Kupić taniej w księgarniach szkolnych As
Dodane przez Administrator dnia 25/08/2005 19:02:22
Koniec sierpnia to nieuchronny kres wakacyjnej laby naszych milusińskich. Pora iść do szkoły, a szkoła to niemałe wydatki, o czym doskonale wiedzą wszyscy rodzice. Dlatego warto zajrzeć do mocno wrośniętych w nowohucki pejzaż Księgarni Szkolnych AS, które poznamy po charakterystycznej sylwetce sowy. W księgarniach tych znajdziemy pełną ofertę podręczników – zarówno nowych jak i używanych. Te ostatnie są tańsze nawet o 50%. Bogata jest również oferta artykułów szkolnych w naprawdę promocyjnych cenach (ceny wielu z nich są niższe nawet od cen oferowanych przez hipermarkety).
Treść rozszerzona
Koniec sierpnia to nieuchronny kres wakacyjnej laby naszych milusińskich. Pora iść do szkoły, a szkoła to niemałe wydatki, o czym doskonale wiedzą wszyscy rodzice. Dlatego warto zajrzeć do mocno wrośniętych w nowohucki pejzaż Księgarni Szkolnych AS, które poznamy po charakterystycznej sylwetce sowy. W księgarniach tych znajdziemy pełną ofertę podręczników – zarówno nowych jak i używanych. Te ostatnie są tańsze nawet o 50%. Bogata jest również oferta artykułów szkolnych w naprawdę promocyjnych cenach (ceny wielu z nich są niższe nawet od cen oferowanych przez hipermarkety). Obecnie można zakupić po promocyjnych cenach następujące zestawy podręczników:
Wesoła szkoła: kl. I – 127,70 zł; kl. II – 137,70 zł; kl. III – 137, 70 zł.
Ekoludek: kl. I – 110,70 zł; kl. II – 108,30 zł; kl. III – 138,20 zł.
Już w szkole: kl. I – 132,90 zł; kl. II – 149,15 zł; kl. III – 147,25 zł.
W Księgarniach Szkolnych AS można także zakupić nowe i używane podręczniki do wszystkich klas szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, technikum i szkół zawodowych o różnych specjalnościach.
Oprócz podręczników do nabycia są również artykuły szkolne i papiernicze w promocyjnych cenach:
zeszyt 16 k – 0,39 zł (usztywniona oprawa);
zeszyt 32 k – 0,59 zł (usztywniona oprawa);
zeszyt 60 k – 0,89 zł (ładne oprawki);
zeszyt 80 k – 1,19 zł (ładne oprawki);
zeszyt 96 k – 1,59 zł (ładne oprawki).
Dostępny jest również hit sezonu – brulion A-5 100-kartkowy w twardej oprawie za jedyne 1,69 zł oraz blok rysunkowy A-4 za 0,59 zł.
Oczywiście w księgarniach AS są również dostępne inne niezbędne dla ucznia artykuły szkolne: farby plakatowe, plastelina, duży wybór okładek na książki i zeszyty, szeroka oferta długopisów, piór, ołówków i innych niezbędnych artykułów szkolnych. W dzisiejszym numerze „Głosu” na pierwszej stronie zamieszczone jest ogłoszenie reklamowe Księgarni Szkolnych AS z adresami placówek oraz z kuponem rabatowym 5% na podręczniki używane.
Przy zakupie kompletu podręczników – zestaw szkolny gratis!
(z)